Lekarz ginekolog, p. Witold Skręt,         
załoyżciel i prezes Stowarzyszenia         
Naturalnego Macierzyństwa.         
Wyślij nam Swoją opinię:

Imię:
Zawód:

                   

Witold Skręt - lekarz:

Jako lekarz - ginekolog od kilkunastu lat polecam Bioself® swoim pacjentkom, zarówno planującym jak i odkładającym poczęcie dziecka.
Urządzenie to, opierając się na analizie temperatury ciała i długości cyklu, ułatwia precyzyjne wyznaczenie okresów płodności i niepłodności fizjologicznej. Wyniki pomiarów z 12 miesięcy gromadzone są w jego pamięci i dostępne w formie wydruku lub do odczytu z ekranu urządzenia. Pozwala to lekarzowi ustalić przyczyny nieregularnych miesiączek i zaburzeń płodności oraz podjąć optymalne leczenie.
Parom niepłodnym wskazania Bioselfu ułatwiają podjęcie współżycia w okresie najwyższego prawdopodobieństwa poczęcia dziecka, a tym, którzy zdecydują się na dziecko w późniejszym terminie, Bioself® sygnalizuje niepołodność przed i po-owulacyjną.
Chciałbym, żeby każda kobieta mogła korzystać z podobnych urządzeń, które w naturalny sposób pozwalają planować liczebność rodziny, a lekarzowi umożliwiają szybkie postawienie diagnozy i podjęcie odpowiedniego leczenia.
Bioself® został przetestowany klinicznie w Polsce i dopuszczony do użytku w służbie zdrowia.


Katarzyna - studentka:

Jestem przeciwniczką stosowania tabletek hormonalnych. Nie chcę i nie zamierzam w przyszłości korzystać z żadnych dostępnych na rynku. W ramach antykoncepcji preferuję naturalne metody, które bez żadnych skutków ubocznych, zapewniają mi komfort i bezpieczeństwo życia seksualnego. Bioself® interpretuje naturalne symptomy mojego organizmu w trakcie cyklu miesiączkowego i sygnalizuje kiedy mogę a kiedy nie mogę współżyć płciowo. Bioself® jest moim skutecznym przewodnikiem do Naturalnego Planowania Rodziny.


Renata - nauczycielka:

Z racji mojego światopoglądu nie stosuję metod antykoncepcyjnych innych niż naturalne. Naturalna droga do macierzyństwa jest dla mnie motywem do poznawania własnego organizmu poprzez samoobserwację zachodzących zmian podczas każdego cyklu. Dzięki Bioself®, świadomie planuję najlepszy moment na zajście w ciążę jak i jej uniknięcie Prawidłowe użytkowanie gwarantuje trafne określenie "tych" właściwych dni. Polecam Bioself® każdej kobiecie.


Informacje w internecie:

 
© 2003 Multimedia
Realizacja: E2 Creative